• Bodrun
    • 26 Kasım 2016
    • 10K
    • 23K
    • 50K
    #bodrunnn

Halikarnasın Dünyasını Keşfetmeye Ne dersin!!!

Bodrun' a hemen kayıt olabilirsin.


Genel Bilgiler

Parkur

•Bodrun 10K,23K ve 50K olmak üzere üç farklı kategoride yapılan bir arazi yarışmasıdır. Organizasyon yarış öncesinde parkurda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Yapılan değişikler yarış öncesinde yarışmacılara duyurulacaktır.

Tabiat, Doğa, İşaretleme

•Yarışma boyunca yarışmacılar Bodrum’un güzellerini görme şansını yakalayacaktır.
•Yarışmacılar yarış boyunca organizasyon tarafından işaretlen parkurda koşacaktır. İşaretler arazi yapısına göre minimum 10 metre maksimum 100 metre aralıklar ile konulmuştur.

GPS

•İsteyen yarışmacılar parkurun gpx dosyasını buradan indirerek GPS ile koşabilir.

Patika

•İşaretleri takip ederek parkurda koşmak yarışmacının sorumluluğundadır. Patika koşularının doğasında kaybolmak (yanlış yerde koşmak) vardır.


Genel Kurallar

•Koşu herkesin katılımına açıktır. Katılımcıların koşmalarına engel olmadığını belirtir 6 aylık bir sağlık belgesine veya bir spor federasyonundan onaylı sporcu lisansına sahip olmaları gerekmektedir. İlgili belgeler koşu öncesi organizasyona ibraz edilecektir.
•Katılımcılar Risk Kabul Formu'nu imzalayarak kendi sorumlulukları ile yarışırlar.

•Yarışmacılar kısmi-kendi kendine yeterlilik esasına göre ancak belli noktalarda kısmi ikmal ve yardım alabilir. Taşınması gereken zorunlu malzemeler, giysiler, yiyecek ve içecekler vardır.

•Yarışmacılar göğüs numaralarını her zaman görünür şekilde takmalıdır.

•Yarışmacılar yarış programında belirtilen zamanda başlangıç noktasında bulunmalıdır.
•Yarış boyunca tüm kontrol noktalarından geçmelidir. Kontrol noktalarından geçmeyen yarışmacılar diskalifiye edilir.
•Yarışmayı terk eden sporcular organizasyona bilgi vermekten sorumludur.

•Yarışma boyunca çekilen fotoğraf ve diğer görüntülerin hakları organizasyona aittir, herhangi bir hak talep edilemez.
•Yarışma süresince kulaklıkla müzik dinlemek yasaktır.


Yarış Programı

25 Kasım 2016 Cuma

•10:00 - 20:00 Yarış kitlerinin dağıtılması
•20:30 - 21:30 Teknik Toplantı

26 Kasım 2016 Cumartesi

•05:00 - 06:30 Yarış kitlerinin dağıtılması
•07:00 50K Yarışmasının başlaması
•08:00 - 09:30 10K ve 23K Yarış kitlerinin dağıtılması
•09:00 500M Çocuk Yarışının Başlaması
•10:00 10K ve 23K Yarışmasının başlaması
•11:00 50K ve 10K yarışmalarının ilk sporcularının tahmini geliş zamanı
•12:00 23K yarışmasının ilk sporcularının bitiriş zamanı
•13:00 10K yarışmacılarının diskalifiye zamanı
•15:00 23K yarışmacılarının diskalifiye zamanı
•17:00 50K yarışmacılarının diskalifiye zamanı



Zorunlu Malzemeler

Koşu boyunca katılımcıların aşağıdaki listede yer alan malzemeleri yanlarında bulundurmaları zorunludur.

50/23 km

• Kimlik Belgesi

• Sırt Çantası/Bel Çantası

• Toplamda en az bir litre kapasiteli su kabı (su torbası, şişe, matara vb.)

• Göğüs numarası

• Cep telefonu (organizasyon ve acil durum telefon numaraları kayıtlı olmalıdır)

• İlkyardım çantası

• Acil durum battaniyesi (alüminyum)

• Düdük

• Yağmurluk (Hava şartlarına göre brifingde organizasyon tarafından belirtilecektir.)

• Şapka, bere veya bandana

• Yeterli miktarda yiyecek

• Bardak (ara noktalarda plastik bardak bulunmayacaktır)

• Uygun ayakkabı

• Zamanlama çipi (organizasyon tarafından temin edildiği taktirde)

• Kafa Feneri(50K)

Önemli

Zorunlu malzemeler koşu sırasında herhangi bir noktada kontrol edilebilir. Kontrol sonucunda zorunlu malzemelerden herhangi birisine sahip olmadığı belirlenen katılımcı 1 saat zaman cezası alır.

10K yarışmasında zorunlu malzeme yoktur.

Ek Olarak Önerilir

• Uzun kollu üstlük

• Eldiven

• GPS

• Baton

• Güneş gözlüğü

• Güneş kremi

• Baton ile koşan katılımcıların koşu boyunca batonlarını yanlarında taşımaları gerekmektedir, herhangi bir noktada batonlarını bırakamazlar.



Diskalifikasyon

Aşağıda listelenmiş olan davranışlar doğrudan diskalifiye sebebidir.

• Herhangi bir ara noktadan geçmemek.

• Kestirme yol veya taşıt kullanmak.

• Ara noktalar haricinde destek almak.

• Yardıma ihtiyacı olan bir katılımcıyı yalnız başına bırakmak ve yardım etmemek.

• Doğal ortamı tahrip etmek veya çöp atmak.

• Sağlık personeli tarafından kontrol edilmeyi reddetmek.

• Zorunlu malzemelerinin organizasyon tarafından kontrol edilmelerini reddetmek.

Diskalifiye edilen koşucuların koşuya devam etmesine izin verilmez. Batonlu koşuculara koşuyu bitirmeden önce batonlarını bırakmaları halinde ek 1 saat zaman cezası verilecektir.

Kontrol sonucunda zorunlu malzemelerden herhangi birisine sahip olmadığı belirlenen katılımcı 1 saat zaman cezası alır.


Ödüller

• Her katılımcı kayıt işlemi ile anı Tshirtü ve parkuru bitirdiğinde özel bitirme anı madalyası kazanır.

• Para ödülü yoktur, sponsor ödülleri olabilir.

• Yarışmada dereceye girenlere kupa verilir. Genel klasmanda dereceye girenlere yaş gruplarında ödül verilmez.

• Yaş Grupları

30 Yaş Altı
100% Complete (success)
30 - 40 Yaş Arası
88% Complete
40 - 50 Yaş Arası
60% Complete (success)
50 Yaş Üstü
88% Complete

Parkur 10K

• 10K yarışı Bodrum belediyesinin önünde başlayıp, Bodrum belediyesinin önünde biter.
• Yarışın ilk 4 km’si asfalt, sonraki 4 km’si patika (single trek), son 2 km’si ise asfalt parkurdan oluşmaktadır.
• Yarışın boyunca rakım kazanımı +300 metredir.
• Yarışın 5K’sinda su noktası bulunmaktadır.
• Yarışın maksimum bitirme süresi 3 saattir.
• Parkur arazi yapısına göre minimum 10 metre maksimum 100 metre aralıklarla işaretlenmiştir.





Parkur 23K

• 23K yarışı Bodrum belediyesinin önünde başlayıp, Bodrum belediyesinin önünde biter.
• Yarışın ilk 4 km’si asfalt, sonraki 17 km’si patika (single trek), son 2 km’si ise asfalt parkurdan oluşmaktadır.
• Yarışın boyunca rakım kazanımı +850 metredir.
• Yarışın 5K ve 15K' sinde su noktası bulunmaktadır.
• Yarışın maksimum bitirme süresi 5 saattir.
• Parkur arazi yapısına göre minimum 10 metre maksimum 100 metre aralıklarla işaretlenmiştir.
• Yarışmacılar start öncesi organizasyona teslim ettikleri malzemeleri bitiş noktasında organizasyondan teslim alabilecektir.
• Yarış sonrası yarışmacılar organizasyondan tarafından başlangıç alanına taşınacaktır.





Parkur 50K

• 50K yarışı Bodrum belediyesinin önünde başlayıp, Bodrum belediyesinin önünde biter.
• Yarışın ilk 4 km’si asfalt, sonraki 44 km’si patika (single trek), son 2 km’si ise asfalt parkurdan oluşmaktadır.
• Yarışın boyunca rakım kazanımı +1900 metredir.
• Yarışın 5K ve 44Ksinda su noktası, 15K ve 30K’sında ikmal noktası bulunmaktadır.
• Yarışın maksimum bitirme süresi 12 saattir.
• Parkur arazi yapısına göre minimum 10 metre maksimum 100 metre aralıklarla işaretlenmiştir.




KATILIMCILAR

Etkinliğe Kayıt Ol

10K Katılımcı Listesi

G.No Adı Soyadı Parkur Takım Ülke Durum
1003 - Bengü Yılmaz10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1004 - Nur Çubuk10KBireysel - TurkeyBeklemede
1005 - Gözde Uysal10KBireysel - TurkeyBeklemede
1010 - Yasin Avcı10KBireysel - TurkeyBeklemede
1026 - İsmail Ege10KGazi Koşu Grubu - Turkey Onaylandı 
1027 - Kaber Kaya10KGazi Koşu Grubu - Turkey Onaylandı 
1028 - Cemal Dogan10KGazi Koşu Grubu - Turkey Onaylandı 
1034 - Pelin Kazanç10KBireysel - TurkeyBeklemede
1044 - İlkim Atilla10KBireysel - TurkeyBeklemede
1063 - Orçun Ocakoğlu10Kİstanbul Masterleri Atletizm - Turkey Onaylandı 
1064 - Ayşegül Demirer10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1065 - Arzugül Kutlu10KBireysel - TurkeyBeklemede
1078 - Canan Şentürk10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1079 - Şebnem Nacar10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1086 - Songül Bişirici10KAntalya Runners - Turkey Onaylandı 
1113 - Mirsat Karabel10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1116 - Uygar DENLÜ10KBireysel - TurkeyBeklemede
1120 - GONCA UNAL10KIOG - TurkeyBeklemede
1121 - MEHMET UNAL10KIOG - TurkeyBeklemede
1128 - Serdar Bektaş10KGazi Koşu Grubu - Turkey Onaylandı 
1130 - Celal Yalçın10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1140 - Sevinç Düz10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1141 - İlker Nigiz10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1142 - Fikri onur Turan10KBireysel - TurkeyBeklemede
1144 - LEVENT UYKAN10KADIM ADIM - TurkeyBeklemede
1145 - MENEVŞE SÖNMEZ10KADIM ADIM - TurkeyBeklemede
1152 - MUJDE DOGAN10Kbikosuadana - Turkey Onaylandı 
1156 - Filiz Gül10Kbireysel - TurkeyBeklemede
1176 - Şaban Lafçı10KBireysel - TurkeyBeklemede
1177 - Berna Uzun10KBireysel - TurkeyBeklemede
1188 - Alparslan Santur10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1196 - gamze akıncıoğlu10KNRC - TurkeyBeklemede
1197 - Sarah Paice10KRunning Academy - United Kingdom Onaylandı 
1198 - Özge Yel10KBireysel - TurkeyBeklemede
1201 - ilknur erbil10KBireysel - TurkeyBeklemede
1203 - UĞUR ASATEKİN10KBireysel - TurkeyBeklemede
1205 - Ömer Yıldırım10KBireysel - TurkeyBeklemede
1206 - Erkan Işık 10KBireysel - TurkeyBeklemede
1213 - Fatma Bilgen Çetin10KANKARUNNING - Turkey Onaylandı 
1216 - Nurcan Dulundu10KBireysel - TurkeyBeklemede
1217 - Hikmet Dulundu10KBireysel - TurkeyBeklemede
1223 - Erhan Albayrak10KBireysel - TurkeyBeklemede
1224 - ceyda şataf10KBireysel - Turkey Onaylandı 
1229 - ALİ KARAKUŞ10KBireysel - TurkeyBeklemede
1236 - Esra deniz Tarhan10Kİzmir atletizm - TurkeyBeklemede
1237 - Erman Şeneren10KAdım Adım - TurkeyBeklemede
1238 - Burcu Topkaya10KAdım Adım - TurkeyBeklemede
1242 - Elvan Tekin10KAntalyaRunners - TurkeyBeklemede
1245 - Nihat Murt10KBireysel - TurkeyBeklemede
1253 - Mete Mülazımoğlu10KBireysel - TurkeyBeklemede
1254 - Ece Mülazımoğlu10KBireysel - TurkeyBeklemede
1255 - Elif Mülazımoğlu10KBireysel - TurkeyBeklemede
1257 - Hatice Doğan 10KBireysel - TurkeyBeklemede
1259 - SERKAN HALICI10KBireysel - TurkeyBeklemede
1260 - Ezgi Çetinel10KBireysel - TurkeyBeklemede
1265 - Şemsettin Solak10KBireysel - TurkeyBeklemede
1278 - İbrahim Kılınç10KBireysel - TurkeyBeklemede
1279 - Bilge Tekin10KBireysel - TurkeyBeklemede
1281 - FEYZA GEYLAN10KBireysel - TurkeyBeklemede
1286 - Ersevil Yıldız10KÇAGET - TurkeyBeklemede
1290 - Serhat Sezer10KBireysel - TurkeyBeklemede
1292 - Timur Bilgin10KAntalya Runners - TurkeyBeklemede

23K Katılımcı Listesi

G.No Adı Soyadı Parkur Takım Ülke Durum
1006 - Hayriye Haliloğlu23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1007 - Cüneyt Haliloğlu23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1009 - Hakan Hekim23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1012 - Yonca Tokbaş23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1020 - Fatma CİNCİOĞLU23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1021 - Özlem Garcia JİMENEZ23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1022 - Burcu BİLGİÇ23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1023 - Gülşah İnal23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1024 - Kamil İnal23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1025 - Faruk Altun23KGazi Koşu Grubu - Turkey Onaylandı 
1029 - Ümit Ali Şimşek23KGazi Koşu Grubu - Turkey Onaylandı 
1032 - Sezgin Çaglan23KBireysel - TurkeyBeklemede
1037 - Akif Salı23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1042 - Şafak Duruer23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1045 - Onur Değirmencioğlu23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1046 - Erme Onat23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1050 - Sibel Berna Çankaya23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1051 - Oguz MÜLAZİMOĞLU23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1053 - Göksen Çınar23KYüz Bin Koş - Turkey Onaylandı 
1054 - Özgür Tomruk23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1055 - Bade Tomruk23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1061 - Şeymanur Çınar23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1068 - Çagla Arundar23KBireysel - TurkeyBeklemede
1070 - Tuğba Tetik23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1072 - İrem Çaylı23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1073 - Rıfat Çaylı23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1074 - Hakan Tapan23KBireysel - TurkeyBeklemede
1080 - Melike Ada23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1087 - Sinem Gökpınar23KAntalya Runners - Turkey Onaylandı 
1090 - Duygun Yurteri23KBireysel - TurkeyBeklemede
1091 - Neval Gördük23KAdidas - Turkey Onaylandı 
1092 - Jenny Gessner23KBireysel - GermanyBeklemede
1095 - Ayşegül Özduman23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1098 - Tunç Gür 23KBireysel - TurkeyBeklemede
1099 - Gözde Gür23KBireysel - TurkeyBeklemede
1100 - Fırat Dizman23KBireysel - TurkeyBeklemede
1104 - UĞUR ÖZGÜN 23KBireysel - TurkeyBeklemede
1106 - Bahadır Tanyolaç23KBireysel - TurkeyBeklemede
1109 - GÜLDAN KALEM23KBireysel - TurkeyBeklemede
1111 - MELTEM AYDIN23Kbikosuadana - Turkey Onaylandı 
1112 - Esin ÇAVGA23KBireysel - TurkeyBeklemede
1114 - Katife Keskin23KAdım Adım - TurkeyBeklemede
1115 - ŞULE OĞUZ23KBireysel - TurkeyBeklemede
1123 - MAHMUT ÖZKARATAŞLIOĞLU23KKOŞU DÜNYAMIZ - TurkeyBeklemede
1125 - Lütfi Dokundu 23KBireysel - TurkeyBeklemede
1132 - Rıdvan Şükür23KBireysel - TurkeyBeklemede
1134 - Şükrü Cömert23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1135 - Akın Aytekin23KBireysel - TurkeyBeklemede
1138 - İbrahim Baykal23KAntalya Runners - Turkey Onaylandı 
1146 - Bike Geçkinli23KTeam Run.Bo - TurkeyBeklemede
1147 - Ersavaş Güdül23KTeam Run.Bo - TurkeyBeklemede
1148 - MURAT DÜNDAR23KKadayıf Thors - Turkey Onaylandı 
1149 - CEM BOYDAŞ23KKadayıf Thors - Turkey Onaylandı 
1150 - MUSTAFA SAVASAN23KKadayıf Thors - Turkey Onaylandı 
1151 - ULAŞ ONOL23KKadayıf Thors - Turkey Onaylandı 
1155 - Neslihan Aygar23KBireysel - TurkeyBeklemede
1158 - Damla Sonat23KAdım Adım - Turkey Onaylandı 
1159 - IBRAHIM CEM OZER23KI.O.G - TurkeyBeklemede
1161 - MERT ÖNÜR23KBireysel - TurkeyBeklemede
1163 - Berkay Kaan KARATAS23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1164 - Nusret Erkan TOPÇU23KBireysel - TurkeyBeklemede
1165 - Ceyhan Usanmaz23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1169 - Alime Çinar23KDoruk Doğa Sporları - TurkeyBeklemede
1170 - Cüneyt Adalı23KBireysel - TurkeyBeklemede
1171 - Sami Noyan23KBireysel - TurkeyBeklemede
1173 - mustafa alper23Koutdoor lycia - TurkeyBeklemede
1174 - uğur çaçaron23Koutdoor lycia - TurkeyBeklemede
1175 - sebahattin çinkılıç23Ksarıgazi spor - TurkeyBeklemede
1179 - Murat Karınca23KBireysel - TurkeyBeklemede
1180 - Mehmet Bekmez23KBireysel - TurkeyBeklemede
1181 - RIDVAN ÇINAR23KKOŞU DÜNYAMIZ - TurkeyBeklemede
1182 - İbrahim Kor 23KBireysel - TurkeyBeklemede
1183 - Mehmet SOYTÜRK 23KBireysel - TurkeyBeklemede
1186 - Ugur Aksehir23KBireysel - TurkeyBeklemede
1190 - ezgi alpaslan23KBireysel - TurkeyBeklemede
1191 - Burcu Karabag23KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1195 - ÇAĞRI ÜNAL23KANKARUNNING - Turkey Onaylandı 
1202 - AYSAN OZTAYLAN23KANKARUNNING - Turkey Onaylandı 
1204 - Sevil Işıl Ören23KBireysel - TurkeyBeklemede
1207 - Ali Şen23KBireysel - TurkeyBeklemede
1208 - halim cal23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1209 - Selnur Yeter23KBireysel - TurkeyBeklemede
1210 - Tommy Greenless23KRunning Academy - United StatesBeklemede
1211 - onur yayak23Kbabaeskispor - TurkeyBeklemede
1212 - Hasan Turğut23KBireysel - TurkeyBeklemede
1214 - esra inal23KBireysel - TurkeyBeklemede
1215 - ARZU ÇORUH23KBireysel - TurkeyBeklemede
1218 - Metin Çakto23KBİREYSEL - TurkeyBeklemede
1219 - Hakan Erçay23KKoşu Dünyamız - TurkeyBeklemede
1220 - RAMİS AYSEL23KBireysel - TurkeyBeklemede
1222 - NEJAT ÇETİN23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1225 - FIRAT ÇAVAŞ23Kmyclub - TurkeyBeklemede
1227 - Ahmet Kurap23KBireysel - TurkeyBeklemede
1228 - Didem Zahide Kurap23KBireysel - TurkeyBeklemede
1230 - Cüneyt Aygün23KANKYRA SK - TurkeyBeklemede
1232 - Levent ÖNDER23KKoş Mersin - TurkeyBeklemede
1233 - Bozkurt Işıklı23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1234 - Tuğba Kızgınçelik23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1235 - SEZAİ TOĞAN23KFERDİ - TurkeyBeklemede
1240 - Nidai Selmi Çakır23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1243 - Sebnem Bulut23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1244 - Ebru Bulut23KBireysel - Turkey Onaylandı 
1247 - TAMER KILIÇ23KBireysel - TurkeyBeklemede
1252 - Hatice aslı Altan23KBireysel - TurkeyBeklemede
1256 - Taner Akalın23KBireysel - TurkeyBeklemede
1258 - aa aa23KBireysel - TurkeyBeklemede
1261 - KORHAN MEMİŞOĞLU23KBireysel - TurkeyBeklemede
1262 - LEVENT SEPİT23KBİREYSEL - TurkeyBeklemede
1264 - orhan tola23KBireysel - TurkeyBeklemede
1269 - Esra Taşçı23KBireysel - TurkeyBeklemede
1270 - Pınar Satıoğlu23KBireysel - TurkeyBeklemede
1273 - cenk koyuncu23KBireysel - TurkeyBeklemede
1275 - Nevin Gökgöz23KBireysel - TurkeyBeklemede
1276 - Ferhat TOPRAK23Kankarunning - TurkeyBeklemede
1282 - namık kemal ekici23KBireysel - TurkeyBeklemede
1284 - ömür kaynak23KBireysel - TurkeyBeklemede
1285 - oral Ergül23KÇAGET - TurkeyBeklemede
1287 - Elif Gül Bayındır23KBireysel - TurkeyBeklemede
1289 - Tony Jennings23KBireysel - United KingdomBeklemede
1291 - Ergun Tufekci23KBireysel - TurkeyBeklemede
1293 - Harun Uluyol23KBireysel - TurkeyBeklemede
1294 - Figen Ergün23KBireysel - TurkeyBeklemede
1295 - Devrim Akpinar23KBireysel - TurkeyBeklemede

50K Katılımcı Listesi

G.No Adı Soyadı Parkur Takım Ülke Durum
1001 - Onur Şentürk50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1002 - Murat Kaya50KTrabzon - Turkey Onaylandı 
1008 - Kemal Özdemir50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1011 - Hakan Kerimoğlu50KBireysel - TurkeyBeklemede
1013 - Elena Polyakova50KBireysel - Russian FederationBeklemede
1014 - Alper Dalkılıç50KBireysel - TurkeyBeklemede
1015 - Mehmet Aydıngör50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1016 - Cenk Turan50KBireysel - TurkeyBeklemede
1017 - Gülseren Yıldız Üstündağ50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1018 - Hüseyin Kaymaz50KBireysel - TurkeyBeklemede
1019 - Aylin Savacı Amador50KTeam Runbo - Turkey Onaylandı 
1030 - Hüseyin Burgaz50KKoşu Dünyamız - Turkey Onaylandı 
1031 - Bilal Gül50KKoşu Dünyamız - Turkey Onaylandı 
1033 - Murat Ekici50KBireysel - TurkeyBeklemede
1035 - Çaglar Kasım50KKoşu Dünyamız - TurkeyBeklemede
1036 - Dilek Özgürel50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1038 - Özge Tokat50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1039 - Ayşegül Danacı50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1040 - Musa Serdem50KMavi Toros Yıldızı - TurkeyBeklemede
1041 - Haluk Korkmazyürek50KBireysel - TurkeyBeklemede
1043 - İsmail Eren50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1047 - Hasan Onat50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1048 - Faruk Kar50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1049 - Fırat Kara50KBireysel - TurkeyBeklemede
1052 - Ferda Falay50KBireysel - TurkeyBeklemede
1056 - Kaan Bilgin50KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1057 - Barış Özdemir50KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1058 - Bülent Şatır50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1059 - Bakiye Duran50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1060 - Güven Güçlütürk50KBireysel - TurkeyBeklemede
1062 - Ayhan Taşkıran50KBireysel - TurkeyBeklemede
1066 - Mustafa Kızıltaş50KOutdoorlycia - Turkey Onaylandı 
1067 - Merve Ülker50KAkut - Turkey Onaylandı 
1069 - Muazzez Özçelik50KRaidlight - Turkey Onaylandı 
1071 - Özgür Tetik50KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1075 - Hüseyin Temizsoy50KBireysel - TurkeyBeklemede
1076 - Soner Kurt50KBireysel - TurkeyBeklemede
1077 - Şirin Mine Kılıç50KRaidlight - TurkeyBeklemede
1081 - Utkuer Yaşar50KSalomon Türkiye - Turkey Onaylandı 
1082 - Ali Atav50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1083 - Seda Nur Çelik50KBireysel - TurkeyBeklemede
1084 - Ali DüzDaş50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1085 - Yılmaz Keskin50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1088 - Emine Ogür50KAntalya Runners - Turkey Onaylandı 
1089 - Deniz Ada50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1093 - İbrahim Yücebaş50KAkut - Turkey Onaylandı 
1094 - İsmet ŞAHİN50KBireysel - TurkeyBeklemede
1096 - Zafer Kartal50KAkut - Turkey Onaylandı 
1097 - MEHMET YILDIRIM50KBireysel - TurkeyBeklemede
1101 - Hakan Tilgel50KAOSK - TurkeyBeklemede
1102 - Murat KADEM50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1103 - Emrah Özcan50KİMAK - TurkeyBeklemede
1105 - Mahmut Yavuz50KBireysel - TurkeyBeklemede
1107 - Sinan Kahraman50KBireysel - TurkeyBeklemede
1108 - Kemal Kadir Özkarakaş50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1110 - YÜCEL KALEM50KBireysel - TurkeyBeklemede
1117 - Celal Sonmez50KGarantiRun - TurkeyBeklemede
1118 - TAMER KURT50KBireysel - TurkeyBeklemede
1119 - çağlar çiftçi50KBireysel - TurkeyBeklemede
1122 - Metehan Dèniz50KBireysel - TurkeyBeklemede
1124 - Nasrettin Adalı50KAdana Masterler Atletizm - TurkeyBeklemede
1126 - Ahmet KÖSEM50KBireysel - TurkeyBeklemede
1127 - İrfan Derdiçok50KAkut - Turkey Onaylandı 
1129 - Aykut Üstündağ50KAkut - Turkey Onaylandı 
1131 - Volkan Yıldız50KKoşu Dünyamız - TurkeyBeklemede
1133 - Gökhan Çaglar50KAkut - Turkey Onaylandı 
1136 - Zeynep Çeltek Aksan50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1137 - Mehmet Efe Aksan50KRunning Academy - Turkey Onaylandı 
1139 - Umut Çavuşoğlu 50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1143 - Henrietta Keresztes50KBireysel - Hungary Onaylandı 
1153 - Ejder Coşkun50KGine - TurkeyBeklemede
1154 - Muhammet Lütfü Bilen50KRUNDAMENTAL - TurkeyBeklemede
1157 - Kerim Şirin50KKoşu Dünyamız - TurkeyBeklemede
1160 - Fatih Saatcı50KBireysel - TurkeyBeklemede
1162 - hüseyin polat50Kege maraton - TurkeyBeklemede
1166 - VEYSEL ÇETİNER50Kkoşu dünyamız - TurkeyBeklemede
1167 - Haydar Doğan50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1168 - mehmet yener50KBireysel - TurkeyBeklemede
1172 - Mehmet Gündem50Kİbb Spor - TurkeyBeklemede
1178 - İsmet Ablay50KBireysel - TurkeyBeklemede
1184 - Bülent Araç50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1185 - ALPGÜN GÖRGÜN50KBANDAK - Turkey Onaylandı 
1187 - Hilmi Mert50KBursa masterler Atletizm kulübü - TurkeyBeklemede
1189 - Selman Tokçan50KBireysel - TurkeyBeklemede
1192 - yıldıray Bölükdemir50KEge Maraton - TurkeyBeklemede
1193 - ÖZHAN ÖZTÜRK50KBireysel - TurkeyBeklemede
1194 - Ümit levent Çelik50KBireysel - TurkeyBeklemede
1199 - Andım Oben BALCE50KBireysel - TurkeyBeklemede
1200 - Şenol Meriç50KEge Maraton - TurkeyBeklemede
1221 - özkan atar50Kbireysel - TurkeyBeklemede
1226 - Ayşe Ertürer50KBireysel - TurkeyBeklemede
1231 - Verim Gümüşsoy50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1239 - iltem karakuş50KBireysel - Turkey Onaylandı 
1241 - SEMA BULDANLIOGLU50KYILDIZ PARKI - TurkeyBeklemede
1246 - Aslı Sertçelik 50KSalomon Türkiye - TurkeyBeklemede
1248 - ömer artan50KBireysel - TurkeyBeklemede
1249 - İbrahim EFİLTİ50KPAUM TEAM - TurkeyBeklemede
1250 - uğur bilgiç50KBireysel - TurkeyBeklemede
1251 - Kaya Aydın Alpay50KBireysel - TurkeyBeklemede
1263 - serhat kırali50KBJK - TurkeyBeklemede
1266 - Erhan Güler50KAnkara masterları - TurkeyBeklemede
1267 - Aytaç Özkan50KBireysel - TurkeyBeklemede
1268 - Aysen Solak50KTeam :P - TurkeyBeklemede
1271 - HÜSEYİN ÇALIŞKAN50KFerdi - TurkeyBeklemede
1272 - Erol Dinneden50KBireysel - TurkeyBeklemede
1274 - Özden Sertkaya50KPan Dağcılık - TurkeyBeklemede
1277 - Seyda Erkahraman50KBireysel - TurkeyBeklemede
1280 - SERDAR ÜNALAN50KAnkyra Trail Team,Bv sport Türkiye - TurkeyBeklemede
1283 - Cengiz Keskendir50KGaranti Run - TurkeyBeklemede
1288 - Müge Mutlu50KBireysel - TurkeyBeklemede

İLETİŞİM

Lütfen kafanıza takılan herşeyi bize yazın :) Unlimited Academy!