Bodrun Ultra 10K

Kayıt Ol KML Dosyasını İndir

Parkur Bilgileri

  • Bodrum Belediyesi önünden başlayan 10 km'lik bir koşu yarışmasıdır. Katılımcılar Bodrum Barlar Sokağı'ndan ilerledikten sonra tersane bölgesinden tırmanışa başlayarak Bodrum'u farklı bir panoramada izleyerek yarışı tekrar Bodrum Belediyesi önünde tamamlarlar.
  • 10 Km toplam rakım kazanımı 310 metre.
  • Bodrun Ultra Maratonu 10K , 23K , 50K ve 100K olmak üzere 4 farklı etapta , Bodrum Yarımadası ve çevresinde, tarihi Leleg Yolu üzerinde koşulan bir yarıştır. Yarış rotasının yüzde 90’lık kısmı patika, yüzde 10’luk kısmı asfalttan oluşmaktadır. Parkur genellikle sert zemin üzerinde jeep yolundan geçmektedir. Bazı bölgelerinde single track mevcuttur. Bodrun Ultra Maratonu’ nun tüm etapları Bodrum Belediyesi önünden başlamaktadır ve yaklaşık 7. Km’ye kadar birlikte devam etmektedir. Halikarnas Plajı takip edilerek Bodrum Tersanesine kadar koşulacak olan ilk 3.5 km’lik bölüm asfalt yoldan oluşmaktadır. 4’üncü km’de su istasyonu bulunmaktadır. Buradan sonra patikaya girilmektedir ve koşucuların farklı açılardan Bodrum’u görebilecekleri yaklaşık 200 metre yükseklikteki tepeye doğru single trackten devam etmektedir. Bodrum Tepe ‘de kontrol görevlileri 6.5'inci km’de koşucuları karşılamaktadır ve bu noktadan sonra parkurlar ayrışmaya başlamaktadır.
  • 6.5'inci km' deki kontrol noktasından sonra sola dönmekte ve Bodrum sokaklarına doğru devam etmektedir. 7.km’de su istasyonu bulunmaktadır. 9.2’inci km de bulunan Bodrum Belediyesi bu parkur için finish noktasıdır. Tebrikler…
  • Son yarışçı geliş saati(cut off) 13:30'dur.

Katılımcı Listesi

Katılımcı Sayısı : Kadın

Katılımcı Sayısı : Erkek

Ödeme Ad Soyad Takım Ülke Cinsiyet Yaş Grubu
A. Sinan Tüzün Başkent Gençler ve Masterler Atletizm Spor Kulübü 40-49
ABDULKADIR DOKUMACI GLOBAL MENKUL RUNNERS 40 altı
ABDULLAH AYDINGÖR Bireysel 40-49
ABDÜLKADİR MURAT KIZILDAG GÖZTEPE 40 altı
adnan er Bireysel 50+
Ahmet Bayram Manisa büyük şehır belediye spor 40-49
Ahmet Kaderli Bireysel 40 altı
Ahmet Karakaşoğlu Bireysel 40 altı
Ahmet Topçu Bireysel 40 altı
Ali Şimşek Bireysel 40 altı
Alican Bayram Celil Kaçoglunun Aslanları 40 altı
ALP ÇELİK VAKIFBANK SK 40 altı
Alparslan Santur MeltemCingözİçinKoşuyor 50+
Alper Can Aydın ? 40 altı
Arda Ergene Bireysel 40 altı
Arzu Kalkavan Adımadım istanbul 50+
Asım Bal Bireysel 40 altı
Atahan Eker Bireysel 40 altı
Atife AKSOY Bireysel 40-49
Aybüke Özsarsılmaz Bireysel 40 altı
Aycan Ozden Yesilbayir Beatruncrew 40 altı
Ayhan Esen Runformance 40 altı
Ayşe Oya Biçer Bireysel 50+
AZİME BURCU SOLAK koşu kadını 40 altı
Barış Sontaş - 40-49
BAŞAK DEMİR KAKIŞIM INTERSPORT 40 altı
Başar Ünal Bireysel 40 altı
Behal Delibaş 40 altı
Bekir ÇAKAROĞLU İZELTAŞ 40 altı
bekir tonga Bireysel 50+
Bekir Tuzcuoğlu kskoneteam 40-49
BENGU DEVRIM Bireysel 40-49
BERKAN AFŞAR Karşıyaka One Team 40 altı
BERKİT ÇETİN ADIM ADIM İZMİR 40-49
Betül Coşkun Bireysel 40 altı
Beysun İlalan Bireysel 50+
Bilal BALTACI İPRAGAZ GO 50+
binnur yaman Adım Adım 40 altı
Burcak Benli Akut Arama Kurtarma Derneği Atletizm Kulubu 40 altı
Burcu Koroglu RUNDAMENTAL 40 altı
Buse Ebrem Ferdi 40 altı
Bülent Çotur Özhakikiantalyarunners 40-49
can candemir Bireysel 40 altı
Can Demir Asics Run Turkey 40 altı
Caner ÇALI Bodrunners 40 altı
Cemil Çoban Yok 40 altı
Cengiz Seyhan Bireysel 50+
Cengizhan Karluk Bireysel 40 altı
Cevat Karapınar Bireysel 40-49
Cevriye Akkurt Bireysel 40 altı
CEYLAN ELİF KİNSON Bireysel 40 altı
Cihan Şen Eğitimsen 40 altı
Cihan TURKAY Bireysel 40 altı
COŞKU ALTUĞ ADIM ADIM 40-49
Çağatay Çavuşoğlu Bireysel 40 altı
Çağatay Göksu Bireysel 40-49
Çağatay İVGEN Bireysel 40 altı
Çağdaş Sağlam Bireysel 40-49
Çelebi ERKAL İZMİR ATLETİZM SPOR KULÜBÜ 40-49
Demet Dinç Ferdi 40 altı
deneme deneme dfdfd 50+
DENİZ TAN MATAJANS 40 altı
Devrim Budak Bireysel 40-49
Dıygu Ezer Rundamental 40 altı
Didem Iz Bireysel 40-49
Didem İz Bireysel 40-49
doğukan altun altun hedef gsk 40 altı
dsf frefwad Bireysel 40 altı
Duygu Demir Göksu Bireysel 40 altı
Ebru TÜRKER Bireysel 40 altı
Ece Coşkuner kskoneteam 40 altı
EDA KILIÇ Bireysel 40 altı
EDA ÖZAYKAN bireysel (Kızım Eda Özaykan benimle annesi Terese Puidokaite katılmak istiyor, tüm sorumlukları bana aittır) 40 altı
Elif Mülazımoğlu PRODEC 40-49
elif meltem dündar Bireysel 40-49
Emel Karakuş Bireysel 40 altı
ERDEM KURDOGLU Bireysel 40 altı
Erhan Olgun Bireysel 40 altı
Erol Kaplan Bireysel 50+
Ersin Oğuz Bireysel 40 altı
esra gürbüz kskoneteam 40 altı
ESRA DENİZ TARHAN İZGA 40-49
Ezgi kuru Bireysel 40 altı
F.Zerrin Hasırcıoğlu Adım Adım İzmir 40-49
FAHRETTİN YANIK MİLAS VERE NERE GOŞUPDURU 40-49
fatih çiçek lösev 40 altı
Fatih Kırcelli Fresenius Running Club 40-49
FATİH OLAK FERDİ 40 altı
Ferdi GÜNAY bireysel 40 altı
Ferit Kardaş Kozan masterler atletizm klübü 40 altı
Fikret Akay muğla büyükşehir belediyesi 50+
Filiz Çakır Ferdi 40 altı
Funda Özmen Lets Runners 40 altı
galip berker Bireysel 40-49
GAMZE KAYA GÖZTEPE 40 altı
GİZEM AKSOY RUN FOR RUN 40 altı
gizem şenol Aksporonline.com 40 altı
GOKHAN AKIN SC RUN 40-49
Gökhan KAYA Bireysel 40 altı
Gökmen Akata Kskoneteam 40-49
GÖKSEL ÖZGÖREN kskoneteam 40-49
Gönül Türkmen Yok 40 altı
Görkem İnaniç Karşıyaka One Team 40 altı
GÜLCAN ÇEŞMELİ Bireysel 40-49
gülşah soldaş BİREYSEL 40 altı
Gülşah Yavaş MİLAS VERE NERE KOŞUPDURU 40 altı
Gürkan Kaynakçı Bireysel 40 altı
Hakan Gerçek Bireysel 40-49
Halenur Kebapçı Pan Dağcılık 40 altı
Halil Yavaş MİLAS VERE NERE KOŞUPDURU 40 altı
Handan Okutan İst masterler 40-49
Hande Coşkun Bireysel 40-49
Hande Güner ÇAGET 40 altı
Hasan Erdinç Bireysel 50+
Hiliary Simon Bireysel 40 altı
hüseyin demir bodrumruner 40 altı
Hüseyin GEZER Bireysel 40-49
Hüseyin Yaman Pamukcu 2 DERECE 40 altı
Işılay Yunusoğlu Bireysel 40 altı
İbrahim can Sarı BodRunners 40 altı
İbrahim Edhem Mahrebel Mahrebel 40 altı
İbrahim Sacit Ceylan Bireysel 50+
İlayda Oylum güleryüz güleryüz Btcrew 40 altı
İlker Nigiz Bireysel 40 altı
İlker Tokgöz Sanaiyi Tost 40 altı
irem erdemoğlu Bireysel 40 altı
İsa Tonga Bireysel 40 altı
ismail demirel bireysel 40 altı
İsmigül Yıldız Bireysel 50+
Kemal Dede ALİKEV Runners 40 altı
Kıvanç Yıldırım Usual Suspects 40 altı
Kivanc Zerin Bireysel 40 altı
Kutay Güvener Bodrum FC 40 altı
Lerzan Talu Bireysel 40-49
Letafet Birinci Spin Çantam 40-49
Levent Akkus bireysel 50+
Mahir Onur Yatkın Göztepe 40 altı
Medine Korkmaz Hekimspor 40 altı
MEDİNE GÜL AYDEMİR Bireysel 40 altı
MEHMET KÖSE OPET 40-49
Mehmet Orhan Ferdi 40 altı
Mehmet Ali ATICI AYYILDIZ Gençlik Spor ve Eğitim Kulübü 40 altı
Mehmet Burak Babaç Bireysel 40-49
Melda Kandemir Bireysel 40-49
Meltem ÇARKGİL ÇAGET 40-49
Mert Baydur Bireysel 40 altı
MERT ÇELİK FERDİ 40 altı
Merve Hacıhasanoğlu Adım Adım İzmir 40 altı
Merve Kopuz Bireysel 40 altı
MERVE DEMET GÜRPINAR BEAT RUN CREW 40 altı
Mesut Hekim GALATASARAY 40 altı
Mesut Hekim Hekimspor 40 altı
Muammer Büyük Akut 50+
Muhammet ÇEÇE AkbankRedrunners 40 altı
Muhammet Serhan YALÇIN Nike Run Club 40 altı
Murat Demir Bireysel 40-49
MURAT DUMAN Bireysel 40 altı
Mustafa ADIGÜZEL Milas vere nere goşup duru 40-49
Mustafa Aydemir kskoneteam 40 altı
MUSTAFA DEĞERLİ ODTÜ MD 40 altı
Mustafa Ekseri Avanos lu Kapadokya Avanos 50+
Mustafa Karakuş Karşiyaka One Team 40 altı
MUSTAFA ORUÇOĞLU İSTANBUL MASTERLER 50+
Mustafa Gökhan Vural Yok 40 altı
Mümine ALAGÖZ YILDIRIM Ferdi 40-49
Nazlı Okur Bireysel 40 altı
NECATİ DARAKÇI BUMOK MOTOSİKLET KULÜBÜ 40-49
necati mert bursa masterler atletizm külübü 50+
Nejat Cingi Bireysel 40-49
Neslihan Aygar Bireysel 40 altı
NEVİN EKŞİ Bireysel 50+
Nezih Öget Bodrunners 50+
Nizamettin Günay ÇAGET 40-49
Oğuz Mülazımoğlu 50+
Onur Deniz Bireysel 40 altı
ONUR KÖKEN SOBE TEAM 40 altı
Onur Usta Bireysel 40 altı
Onur Zengin Bireysel 40 altı
Orhan Oktay TEKNO-BARRISOL PVC Gergi Tavan 50+
osman çetin trabzon spor 40 altı
oya egrikulah Adım Adım İzmir 40 altı
Ozan Hoşyılmaz Bireysel 40 altı
ömer damar Bireysel 40 altı
Özge Doğdu Bireysel 40 altı
Özge Uyar 40 altı
Özgür Çimen GS 40-49
Öznur Şahin Ferdi 40 altı
Peter La Shell Personal 40 altı
Pınar Akyüz Bayrampaşa demirspor 40 altı
R. Özlem Sezer Bireysel 40-49
Ramazan KULOĞLU Bireysel 40 altı
Ramazan Turkanoglu Besiktas 40 altı
REYHAN BARISTIRAN Bireysel 40-49
Rıza Şahin kskoneteam 40 altı
sabiha gizem engin bireysel 40 altı
SAYİT KARATAŞ BOSCH KOOP 40-49
Sean La Shell Bireysel 40-49
SEDA DOĞAN KSKONETEAM 40 altı
SEDA FURTUNA Bireysel 40-49
Sefa Kontaş Galatasaray 40 altı
selin akatli kaya Bireysel 40 altı
Semih Doğuer Bireysel 40-49
Serdar ÖZGÜN Bireysel 40 altı
SERDAR MURAT SARI Milas Vere Nere Koşupduru 40-49
Serpil Atgin Erbas Bireysel 40 altı
SERVET YILDIRIM Ferdi 40-49
sevgi karatay Bireysel 40-49
SEVİL ŞENAK kskoneteam 40 altı
sibel sevgi Upur Sibel 40 altı
Simay Gizem Çavuşoğlu Bireysel 40 altı
Sinem Özpinar Ferdi 40 altı
Süleyman Büyükbezgin Afyonkarahisar Atletizm Gsk 40 altı
Süleyman Utcu Bireysel 50+
Şakir Muratçavuşoğlu Ferdi 50+
tahsin erdoğan ataşehir atletizm 50+
TALAT DOĞAN KSKONETEAM 40 altı
Tayfun Evcil Bireysel 40 altı
Terese Puidokaite Bireysel 40-49
Tony Jennings Bireysel 50+
tuğba benli özenç Ferdi 40-49
Tuğçe Çakır Bireysel 40 altı
Tuğçe Usta Bireysel 40 altı
Tümer Gülümserler Karşıyaka One Team 40 altı
Uğur Güray Şimşek Öz Hakiki Antalya Runners 40 altı
UMUT TAŞ Bireysel 40-49
Volkan Bayraktar Mudanya Belediye Spor 40 altı
volkan zengi hayalevi concept 40-49
yahya erkan atalay Bireysel 40 altı
Yalcin Gul ÇAGET 40-49
yasemin alan adımadımflorya 40 altı
Yasemin Hamamcı Bireysel 40 altı
Yeşim Akın Vahapoğlu VHP 40-49
Yeşim Hivel Baydur Bireysel 40 altı
YILDIZ TUĞBA KARA Bireysel 40-49
Yosif Yosif Falcons 40-49
Yucel Bilici Bireysel 40-49
Yusra Soyak Bireysel 50+
Yusuf Pırıl Antalya spor 40-49
Yücel Bayram KskOneTeam 40-49
zeynep cakır My Club 40 altı
Zeynep Gursoy Bireysel 40 altı
Zeynep Kale PfizerRunningTeam 40 altı
Zeynep Ülker Dukkha Run Club 40-49
ZEYYAT AYBEY Bodrunners 50+
zv asfa Bireysel 40 altı

Bize Ulaşın